Zpět
20.05.2021, Ivana Štefánková

VAROVÁNÍ: Anonym hrozí útokem na školky, základní i střední školy

Vážení zákonní zástupci,

chci vás upozornit na anonymní výhružku, která je určena všem mateřským, základním a středním školám v celé České republice. Anonym vyhrožuje útokem na uvedené instituce, který nebyl blíže specifikován. Policie po autorovi výhružky intenzivně pátrá. Město Most přijalo v součinnosti s ředitelstvím Policie ČR Most a Městskou policií v Mostě preventivní bezpečnostní opatření a zvýšen byl též dohled kontroly u školských zařízení.

                                                                                                                              Mgr. Monika Kynclová, ŘŠ


Partneři, sponzoři a projekty

Naše Základní škola splnila podmínky pro udělení základního CERTIFIKÁTU SCIO. Konkrétně na základě evaluačních projektů realizovaných ve školních letech 2008/2009 a 2009/2010.